Nasza działalność to nie tylko maszyny używane. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem EUROCUTTER i UNIPAK w Polsce - gilotyn, linii do cięcia, automatów sztancujących oraz maszyn do produkcji papierowych toreb.

Oferujemy maszyny sprawdzone przez naszych techników

o_nas_2.jpgNasza firma działa na rynku używanych maszyn poligraficznych od 1997 roku. Posiadamy bardzo duże kontakty z partnerami z branży. Kupujemy i sprzedajemy zarówno pojedyncze maszyny jak i całe kompletne systemy maszyn drukujących i introligatorskich. Na naszym magazynie w Krakowie oraz w Warszawie znajdziesz szeroki wybór gilotyn, falcerek i innych maszyn. Zapewniamy obsługę serwisową – zarówno przy montażu jak i naprawie maszyn.

Zapewniamy profesjonalny serwis oraz udzielamy gwarancji

o_nas_1.jpg Wszystkie oferowane przez nas używane maszyny są dokładnie sprawdzone przez mechaników. Wszystkie zużyte części wymieniane są na nowe. Każda maszyna jest przygotowana do testów. Zapewniamy profesjonalny demontaż, załadunek oraz montaż maszyn już bezpośrednio u klienta.

Maszyny nowe - Eurocutter

o_nas_3.jpg Nasza działalność to nie tylko maszyny używane. Od 2006 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem EUROCUTTER w Polsce. EUROCUTTER to gilotyny, całe linie do cięcia oraz automaty sztancujące produkowane w Chinach dla niemieckiej firmy MZE. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Maszyny nowe - Torebkarki

S%20FSB%20650.JPG Od czerwca 2016 roku jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem UNIPAK EUROPE w Polsce - wysokiej klasy chińskich maszyn ZENBO do produkcji papierowych toreb. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Możesz na nas polegać. Zapraszamy do współpracy.

stoisko_www_szare.jpg

Wszystkie oferty

HORIZON SPF 200L/FC 200L/VAC 600L

Rok produkcji: 2014

Licznik: około 1,3 mln

Stan techniczny: Bardzo dobry

Maszyna w produkcji. Możliwość testów.

Oferta specjalna

PERFECTA 115 HTVC /2004/

Rok produkcji: 2004
Odnowiona w 2015 roku w fabryce PERFECTA GmbH w Bautzen

Stan techniczny: IDEALNY (tylko 43.000 cięć)

Maszyna na magazynie w Warszawie. Możliwość testów.

Aktualności

Stahlfolder KD 66/4 KL

Czytaj

Newsletter