EUROCUTTER


MZE (MASCHINENBAU ZOELL ENGINEERING) to firma istniejąca od 1946 roku, która skonstruowała i wprowadziła na rynek system utrząsarek oraz podnośników. Były one produkowane między innymi dla firmy POLAR oraz jako oddzielne urządzenia pod nazwą DIPLOMAT. W 1999 roku Maschinenbau Zoell OHG i MZ Engineering Maschinenbau & Service GmbH połączyły się, a w roku 2000 otrzymały patent dla znaku EUROCUTTER (DRUPA 2000). W tym samym roku na targach DRUPA pokazano po raz pierwszy krajarkę EUROCUTTER model AD o długości noża od 780 do 1320 mm. W 2004 roku na targach DRUPA dla utrząsarek i urządzeń peryferyjnych DIPLOMAT ogłoszono również nazwę EUROCUTTER i po raz pierwszy zaprezentowano szybkotnącą krajarkę EUROCUTTER 2600 AD (w Polsce po raz pierwszy została zainstalowana w 2006 roku w firmie Altmaster) oraz pełną zautomatyzowaną linię do cięcia z krajarką EUROCUTTER 1760 AD.

Wszystkie urządzenia peryferyjne (utrząsarki, podnośniki, przewracarki palet /poza ETURN/, stoły powietrzne i transportery ładujące i rozładowujące) produkowane są dla MZE zarówno dla małych jak i dużych formatów (do długości cięcia 2600 mm).

Dla bardzo wymagających klientów idealnym rozwiązaniem jakie daje system EUROCUTTER, to w pełni automatyczna linia cięcia z utrząsarką w opcji buforowania i podawania stosu papieru do krajarki na tylny stół. Zastosowanie systemu buforowania również przy wyjściu papieru po cyklu cięcia i ułożenie w stos zamyka linię EUROCUTTER.

Od 2010 roku EUROCUTTER oferuje również trójnóż TM 28 TKT z funkcją automatycznego przestawiania formatu noży.
logo_EU.jpg logo_progressor.JPG

więcej na – www.eurocutter.pl
Wszystkie oferty

EUROCUTTER 2600 M AD

Rok produkcji: 2004 (pierwszy właścicel)

Stan techniczny: dobry+

Maszyna wyłączona z produkcji. Możliwość testów.

Jako wyłączny Dystrybutor EUROCUTTER w Polsce, zapewniamy serwis.

Oferta specjalna

EUROCUTTER 1150 TSM SP

Rok produkcji: 2009 (pierwszy właścicel)

Stan techniczny: dobry+

Maszyna w produkcji. Możliwość testów.

Jako wyłączny dystrybutor EUROCUTTER w Polsce, zapewniamy serwis oraz stały dostęp do części zamiennych.

Aktualności

EUROCUTTER 1370 TSM

Czytaj

Newsletter